ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Dini evlilik gerçekleştirmek isteyenlerin buluştuğu samsunlu.com ile hayallerine bir adım daha yaklaş.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dini Evlilik

Dini evlilik gerçekleştirmek isteyenlerin buluştuğu samsunlu.com ile hayallerine bir adım daha yaklaş.

1/2
 
  YA DA  

İnsanlar hayatları boyunca kendilerini yanında rahat ve mutlu hissedebilecekleri bir eş ararlar. Sosyal hayatı sınırlı olan insanlar mevcut düzende aramak yerine arkadaşlık sitelerine yönelerek arayışlarını sanal dünyada gerçekleştirebilirler. Arkadaşlık ilişkisinden başlayıp evlilik mertebesine uzanan bu yolda dini evlilik olgusu da bu alanda önemli bir yer tutar.

Dini evlilik İslamiyet'in en temel öğelerinden biridir. Kişilerin Allah katında birleşmelerini sağlayan bu evlilik manevi olarak ilşikilerin daha güçlenmesinde en temel rolü oynar. Manevi olarak Allah katında, İslamiyet'e uygun olarak birleşen bu insanlar normal bir eş yaşantısı sürüp evlilik gereklerini de yerine getirirler. Sosyal hayatında kendine uygun bir eş bulamayan insanların yöneldiği arkadaşlık siteleri dini evlilik yolunda bir ilişkiye başlamanda yardımcı olabilir.

Samsunlu.com ile dini evlilik yolunda adımını atabilirsin!

Türkiye'nin en büyük şehre özel arkadaşlık sitelerinden biri olan samsunlu.com ile hayallerindeki eş adayına ulaşabilir ve dini evlilik yolunda önemli bir adım atabilirsin. Samsunlu.com'un eşsiz arama seçeneklerini kullanarak kendine en uygun eş adayını belirleyip mesaj merkezi uygulaması ile o kişiyle iletşime geçebilirsin. Samsunlu.com sayesinde bulacağın eşin ile Samsun Büyük Camii'nde dini evliliğini gerçekleştirip eşinle Allah katında evlilik mertebesine ulaşabilirsin. Bunun için hemen samsunlu.com'da üyeliğini yarat, profilini doldur ve arama kriterlerine göre eşini aramaya başla. Arama sonucunda bulacağın eşin ile dini evlilik mertebesine eriş ve hayatının geri kalanını hayallerindeki gibi yaşamaya başla! Unutma evlilik hayalleri ve mutlu bir yuva herkesin hayallerini kuran bir olgudur. Sen de arkadaşlık sitesi sayesinde bulacağın eşin ile dini evlilik yaparak mutlu bir yuva kurabilirsin. Hayallerini kurduğun evliliği gerçekleştireceğin kişi belki de yan sokağında yaşıyor olabilir! Hemen samsunlu.com'da üyelik yarat ve semte göre arama yapıp eşini bul! Samsunlu.com ile hayallerine ulaşman sadece bir tık kadar uzağında!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER