ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

İkinci baharı aşamayı herkes hak eder. Senin neden hakkın olmasın? Samsunlu.com sana ikinci baharını yaşatmaya hazır!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Dul Bayan Arkadaş

İkinci baharı aşamayı herkes hak eder. Senin neden hakkın olmasın? Samsunlu.com sana ikinci baharını yaşatmaya hazır!

1/2
 
  YA DA  

Bazı insanlar hayatları boyunca şanssız olduğunu düşünür. Yaşadığı şeylerden pişmanlık duyabilir. Hayatlarında vermiş oldukları kararların hatalı olduğunu düşünüp yeni bir hayat kurmak isteyebilir. Her insan hata yapar evet ama her insan da yeni bir şansı hak eder. Yeni bir şans için ise bir yerden başlamak gerekir. Yeniden başlamak için seçeneceğin yer neden bir arkadaşlık sitesi olmasın?

Eşini kaybetmiş veya eşinden ayrılmış dul bayanların arkadaş aradığı veya dul bayan arkadaş arayan erkeklerin toplandıkları arkadaşlık siteleri kendine yeni bir şans vermek adına senin için en uygun yer olabilir. İlk yaşadığın evlilikte yaşadığın sorunları tekrar yaşamaktan korkuyorsan veya eşini kaybettiğin için yeni bir ilişkiye kendini hazır hissetmiyorsan ilişkine önce arkadaşlık olarak başlamalısın. Bunun için ise dul bayan arkadaş arayanların olduğu veya dul bayan arkadaşların toplandığı yer olan arkadaşlık sitelerine üye olmalısın.

Dul bayan arkadaşların bulunduğu arkadaşlık siteleri yeni bir şans için en uygun yer olabilir.

Her insan hayatı boyunca birçok hata yapar. Önemli olan yapmış olduğumuz hatalardan ders çıkarmaktır. Bir diğer konu ise, her insan hayatında önemli ve değer verdiği insanı kaybedebilir. Önemli olan insanın kendine yeniden bir şans vermesidir. Kendine yeni bir hayat verirken korkmana gerek yok. Yaşamış olduğun tecrübelerden yola çıkarak kendine yeni bir dünya verebilir ve yeni bir hayat sunabilirsin. İlişkiler konusunda tecrübelendiğin için ise daha da rahat olacağından eminiz. Arkadaşlık siteleri içerisinde dul bayan arkadaşların toplandığı veya dul bayan arkadaş arayan kişilerin de bulunduğu samsunlu.com senin yanında. Asla pes etme ve korkma! Sen de bir insansın ve yeni bir ilişkiye başlamak senin de hakkın. Mutlu olmak senin elinde, hayata yeniden başlamak senin elinde. Bunu neden tek başına yapmaya çalışıyorsun ki? Hemen samsunlu.com'da üyelik yarat ve senin gibi yeni bir başlangıç isteyen dul bayan arkadaşlar ile iletişime geç. Bu yolda asla yalnız değilsin. Elbet bir yerlerde seni bekleyen bir partner bulacaksın. Samsunlu.com aradığın aşkı sana getirmek için seni bekliyor.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER