ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Seni bekleyen binlerce erkek arkadaş samsunlu.com'da! Şimdi kayıt ol, aradığın aşk ile buluş.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Erkek Arkadaş

Seni bekleyen binlerce erkek arkadaş samsunlu.com'da! Şimdi kayıt ol, aradığın aşk ile buluş.

1/2
 
  YA DA  

Erkek arkadaşların çoğunun alışverişten nefret ettiğini hepimiz biliyoruz. Kadınların vazgeçilmez tutkusu alışveriş yapmanın birçok erkeğe angarya geldiğinin hepimiz farkındayız. Fakat buna rağmen erkek arkadaşınla alışveriş yapmanın eğlenceli olabileceğini düşünüyor ve erkek arkadaşınla birlikte zaman geçirip, Samsun Bulvar AVM'de büyük alışveriş yerlerinde alışveriş yapmak, sinemaya gitmek gibi hayaller kuruyorsan fakat hâlâ bir arkadaşlık kuramadıysan samsunlu.com seni bekliyor.

Erkeklerin büyük çoğunluğu kadınların ilgi alanlarında olan şeylerle çok ilgilenmez. Erkekler genelde kendilerini eğlendiren şeyleri yapmayı sevdikleri için kadınların tutkunu olduğu hobiler ile de pek ilgilenmezler. Bunların başında da alışveriş gelir. Kadınların saatlerce gerçekleştirmekten hiç vazgeçmedikleri alışveriş erkek arkadaşları için belli bir yerden sonra eziyet olmaya başlar. Fakat yine de kız arkadaşlarını kıramayan erkek arkadaşlar yanlarından olmaktan keyif almaya bakarlar. Samsun içerisindeki Piazza AVM'de erkek arkadaşın ile alışveriş yapmak, birlikte güzel birer kahve içmek, ardından izlediğiniz film hakkında sohbet etmek istiyor fakat hâlâ bir erkek arkadaşım yok diyorsan samsunlu.com tam sana göre!

Aradığın aşk samsunlu.com ile başlayabilir.

Samsun Batı Park içerisinde biraz gönlünü aldığın erkek arkadaşını daha sonra hayallerini kurduğun alışverişe götürebilirsin. Erkek arkadaşına dediğini yaptırtmak için önce gönlünü hoş etmen gerektiğini unutma. Belki de buna Samsun 19 Mayıs Stadı'nda Samsunspor'un bir maçına erkek arkadaşın ile giderek başlayabilirsin. Erkeklerin futbola olan düşkünlüğünü kullanarak daha sonra ona istediğini yaptırabilirsin. Samsun'un güzelliklerini beraber yaşayabileceğin Samsunlu bir erkek arkadaş bulmak için Samsun'da yaşayan herkesin ortak buluşma noktası olan samsunlu.com'a üye olmalısın. Aradığın erkek arkadaşın yan sokağınızda oturuyor olması da çok muhtemel. Bu sebeple semte özel arama seçenekleri bulunan samsunlu.com ile hiç fark etmediğin ama aslında sana çok yakın olan insanlar ile tanışabilir onlara bir şans verebilirsin. Samsunlu.com ile hayatını değiştirmek senin elinde. Hemen kayıt ol ve aradığın aşka bir adım daha yaklaş.

Popüler aramalar

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER