ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Mutlu bir yuva kurmak senin için hayal olmasın. Samsunlu.com'a üye ol, hayallerindeki evliliğe bir adım daha yaklaş.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Mutlu bir yuva kurmak senin için hayal olmasın. Samsunlu.com'a üye ol, hayallerindeki evliliğe bir adım daha yaklaş.

1/2
 
  YA DA  

Hepimizin küçüklük hayali değil midir ileride mutlu bir yuva kurup bir anne veya bir baba olmak? Hangimiz çocuğunu okula getirip götürürken elinden tuttuğu anın hayallerini kurmadı ki veya hangimiz çocuğu parkta oynarken onu izlemek için yanıp tutuşmadı? Bu hayalleri gerçekleştirmenin tek yolu kendimize uygun bir sevgili bularak onunla evlilik yolunda ilerlemek.

Elbette her sevdiğimiz insanla evleneceğiz diye bir kural yok. Tabii ki yanıldığımız veya hayal kırıklıklarına uğradığımız zamanlar olacaktır veya olmuştur. Fakat hangimiz bu yolda yürürken düşmekten dolayı koşmaktan vazgeçer ki? Tabii ki hiçbirimiz. İnsanın hayallerine kavuşması kolay değil. Her yolun üzerinde mutlaka engellerle karşılaşırız fakat önemli olan sevgilimiz ile evlilik yolunda düşmekten yorulmayıp koşmaya devam etmek değil midir?

Samsunlu.com ile evlilik hayallerine kavuş!

Hayallerine ulaşmak için bazı ihtiyaçların olabilir ve sana yardımda bulunacak şeyler isteyebilirsin. Bu bazen seni biriyle tanıştıran bir arkadaş, bazen görücü usulü sana başkasına yakıştıran ailen, bazen de arkadaşlık siteleri olabilir. Hayallerin için yapman gereken en kısa ve en etkili yol arkadaşlık siteleridir. Oluşturacağın kendini anlatan bir profil ile evlilik yolunda kendine bir eş adayı bulabilirsin. Yanılabilirsin evet, fakat bu senin vazgeçmen için bir engel değil. Yanılarak doğruyu bulmak hayatta tecrübelerimizi gerektirir. Yaşayacağın tecrübeler ile kendine en uygun eş adayını bulup evlilik yoluna girdiğin zaman tadacağın mutluluğun bir kısmı samsunlu.com sayesinde olursa bizim görevimiz tamamlanmış demektir. Sen de hayallerine ulaşmak için samsunlu.com'da üyelik yarat, profilini doldur, fotoğrafını yükle ve evlilik yolunda adımlarını atmaya başla. Her şeyin kendiliğinden oluşmaya başladığını gördükçe sen de çok şaşıracaksın. Şaşırma, samsunlu.com hep senin yanında. Evlilik yolunda yürüdüğün sevgilin ile Samsun'un güzelliklerini gezerken yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsek ne mutlu bize. Sen de samsunlu.com'a katıl, sen de mutluluğu kovala!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER