ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Yalnızım diye üzülme, samsunlu.com seninle! Aradığın kız arkadaş samsunlu.com'da seni bekliyor!

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Yalnızım diye üzülme, samsunlu.com seninle! Aradığın kız arkadaş samsunlu.com'da seni bekliyor!

1/2
 
  YA DA  

Hayatın bütün zorluklarını geçtin ve bir şekilde atlattın, kendini çok ama çok güçlü hissediyorsun ve önüne gelen her güçlükle baş etmeye hazırsın. Her şey senin için güzel ve şahane mi gidiyor? Fakat hâlâ bir yanında eksiklik mi hissediyorsun? Bu eksiklik eğer kalbinin tarafında yaşanıyor ise yalnızsın demektir. Eksikliğini giderebilmen için olması gereken tek şey iyi bir kız arkadaş.

Hayatın türlü zorluklarıyla mücadele ederken ara sıra yorulduğumuz da dinlemek için kafamızı yaslayacak bir omuz ararız. Gülümsemesiyle bizi ısıtacak, enerjisiyle yeniden canlanmamıza neden olacak, düştüğümüz zaman elimizden tutacak veya kanayan yerlerimize pansuman olacak bir kız arkadaş isteriz. O an, o kız arkadaşı yanımızda bulamadığımız zaman ise kendimizden vermeye devam ederiz. Kendi yaramıza pansuman olur, düşünce başkasının yardımı olmadan kalkmaya çalışırız. Hayatın zorluklarına tek başımıza göğüs germeye çalışır tek başımıza savaşırız fakat ne gerek var?

Sana her zaman destek olabilecek kız arkadaşını samsunlu.com ile bulabilirsin.

Hayatla yaşam savaşını verirken ve bu mücadaleyi kazanmaya çalışırken genelde yalnız olduğunu farkettiysen sen de kız arkadaş aramak için zaman bulamayanlardansın demektir. Hayatla olan savaşını yalnız başına vermemek ve bir kız arkadaş bulabilmek için samsunlu.com'a seni davet ediyoruz. Aradığın özellikteki kız arkadaşı samsunlu.com içerisinde arama kriterlerinde belirterek bu savaşı yalnız vermeyi sona erdirebilirsin. Kız arkadaşının sana vereceği destek ile hayatla daha kolay baş edebileceğini unutma. Kendine yarattğın fırsatlarda kız arkadaşın ile beraber Samsun'da Batıkent ile Tümülüsler arasında bir teleferik keyfi yapmak ne kadar güzel olur değil mi? Kız arkadaşın ile beraber teleferik içerisinde belki de bölgenin en iyi manzarasına sahip Atakum manzarasını izlerken yorgunluğunu tamamen unutabilirsin. Teleferikten indiğin anda ise karşına çıkacak harika tarihi tümülüsleri gezebilir ve kız arkadaşın ile beraber yorgunluğunu atabilirsin. Samsunlu.com seni bekliyor!

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER